-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Роботи зі здійснення технічного нагляду об’єкта «Нове будівництво боксів для техніки за адресою: Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64 (коригування)»
Тендер Prozorro UA-2026-09-05-000771-a
Замовник: Мобільний рятувальний центр швидкого реагування “Суми” Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Місцезнаходження замовника: 42009, Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64; код ЄДРПОУ - 33219415; категорія замовника визначена відповідно до п. 3 ч. 4 ст 2 ЗУ "Про публічні закупівлі", закупівля робіт зі здійснення технічного нагляду об’єкта «Нове будівництво боксів для техніки за адресою: Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64 (коригування)» (код ДК 021:2015 — 71520000-9). Закупівля буде відбуватися у період з 2026 р - 2027 р. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 12:00)
187 912.53
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
11
год
08
хв
41
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
d8bcb693b0c24541bc08577a3e3bb154
Внутрішній номер закупівлі:
30303683
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-05-000771-a
Замовник:
МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33219415
-
Адреса:
42009, Україна, Сумська область, м. Ромни, вул. Рятувальників, 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Кирпань +380544871050 kir_pansy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
187 912.53 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.09.2026 23:55 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2026 23:55 - 21.09.2026 12:00
Період оскарження:
05.09.2026 23:55 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 13:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴187 912.53 Роботи зі здійснення технічного нагляду об’єкта «Нове будівництво боксів для техніки за адресою: Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64 (коригування)»