-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Роботи зі здійснення технічного нагляду об’єкта «Нове будівництво боксів для техніки за адресою: Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64»
Тендер Prozorro UA-2025-05-14-010733-a
Замовник: Міжрегіональний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Місцезнаходження замовника: 42009, Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64; код ЄДРПОУ - 33219415; категорія замовника визначена відповідно до п. 3 ч. 4 ст 2 ЗУ "Про публічні закупівлі". Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська
Завершена
184 033.16
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 840.33 UAH
мін. крок: 1% або 1 840.33 UAH
Номер:
9080e7ea613e4fd79ca0c9e62cefbf01
Внутрішній номер закупівлі:
25301770
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-14-010733-a
Замовник:
МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33219415
-
Адреса:
42009, Україна, Сумська область, м. Ромни, вул. Рятувальників, 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Кирпань +380544871050 kir_pansy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
184 033.16 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.05.2025 15:30 - 26.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.05.2025 15:30 - 29.05.2025 12:00
Період кваліфікації:
29.05.2025 12:00 - 03.06.2025 15:07
Період завантаження договору:
09.06.2025 00:00 - 19.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴184 033.16 Роботи зі здійснення технічного нагляду об’єкта «Нове будівництво боксів для техніки за адресою: Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64»