• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Роботи зі здійснення технічного нагляду об’єкта «Нове будівництво боксів для техніки за адресою: Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64»

Замовник: Міжрегіональний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Місцезнаходження замовника: 42009, Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64; код ЄДРПОУ - 33219415; категорія замовника визначена відповідно до п. 3 ч. 4 ст 2 ЗУ "Про публічні закупівлі". Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська

Торги не відбулися

184 033.16 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 840.33 UAH
Номер: 8f04bd84e82b4b5a9b112d86d05c7303
Внутрішній номер закупівлі: 25133384
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-28-010353-a   
Замовник: МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
Контактна особа: Людмила Кирпань +380544871050 kir_pansy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 184 033.16 UAH з ПДВ
Період уточнення: 28.04.2025 16:23 - 10.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 28.04.2025 16:23 - 13.05.2025 12:00
Період кваліфікації: 13.05.2025 12:00 - 16.05.2025 17:33

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴184 033.16 Роботи зі здійснення технічного нагляду об’єкта «Нове будівництво боксів для техніки за адресою: Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64»