-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Роботи зі здійснення технічного нагляду об’єкта «Нове будівництво боксів для техніки за адресою: Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64 (коригування)»
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-008066-a
Замовник: Мобільний рятувальний центр швидкого реагування “Суми” Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Місцезнаходження замовника: 42009, Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64; код ЄДРПОУ - 33219415; категорія замовника визначена відповідно до п. 3 ч. 4 ст 2 ЗУ "Про публічні закупівлі", закупівля робіт зі здійснення технічного нагляду об’єкта «Нове будівництво боксів для техніки за адресою: Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64 (коригування)» (код ДК 021:2015 — 71520000-9). Закупівля буде відбуватися у період з вересня 2026 р (ориєнтовно) до 31.08. 2027 р. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська.
Торги відмінено
196 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
7a7d6a61117e42309cc4029ce6ceb148
Внутрішній номер закупівлі:
30065149
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-008066-a
Замовник:
МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33219415
-
Адреса:
42009, Україна, Сумська область, м. Ромни, вул. Рятувальників, 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Кирпань +380544871050 kir_pansy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
196 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 14:54 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 14:54 - 27.08.2026 12:00
Аукціон:
з 28.08.2026 12:22
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
a734ff1939a647fd907f54f553d6207d
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час періоду подачі тендерних пропозицій на закупівлю робіт Нове будівництво боксів для техніки за адресою: Сумська область, м. Ромни, вул. Рятувальників, 64 (коригування) ДК 021:2015-45210000-2 «Будівництво будівель», ідентифікатор закупівлі UA-2026-08-08-000009-a було виявлено технічну помилку, що призвело до завищення очікуваної вартості предмету закупівлі, та відміни зазначеної вище процедури закупівлі та зменшенні очікуваної вартості.
Оскільки, очікувана вартість Закупівлі визначається у розмірі 1,5 % від підсумку глав 1-9 ЗКР*, тобто завищення очікуваної вартості робіт Нове будівництво боксів для техніки за адресою: Сумська область, м. Ромни, вул. Рятувальників, 64 (коригування) призвело до завищення очікуваної вартості Закупівлі.
Встановлені обставини свідчать про невідповідність визначеної очікуваної вартості принципам максимальної економії та ефективності, передбаченим статтею 5 Закону України «Про публічні закупівлі» та можуть спричинити неефективне використання бюджетних коштів. На даному етапі проведення процедури закупівлі, внесення змін до річного плану закупівель стосовно очікуваної вартості предмета закупівлі без відміни відкритих торгів є технічно неможливим у зв’язку із відсутністю механізму усунення таких порушень.
Таким чином, виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель неможливо усунути в межах даної процедури закупівлі. Зазначені порушення на цьому етапі Закупівлі неможливо усунути чи виправити.
Відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень.
З огляду на зазначене вище є підстави для прийняття рішення про відміну відкритих торгів.
На виконання вимог підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги, унікальний номер оголошення про проведення відкритих торгів, присвоєний електронною системою закупівель: UA-2026-08-12-008066-a, у зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель.
Період оскарження:
19.08.2026 13:08 - 30.08.2026 00:00
Дата опублікування:
19.08.2026 13:08
Дата виконання:
30.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴196 000.00 Роботи зі здійснення технічного нагляду об’єкта «Нове будівництво боксів для техніки за адресою: Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64 (коригування)»