-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду на об’єкті: «Поточний ремонт покрівлі адмінбудівлі Єланецько...×-
Здійснення технічного нагляду на об’єкті: «Поточний ремонт покрівлі адмінбудівлі Єланецької селищної ради Вознесенський район Миколаївська область»
- ID: UA-2026-09-01-009773-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256592
Єланецька селищна рада ЄДРПОУ: 04375079ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду протягом всього строку проведення ремонту на об’єкті: Поточн...×-
Здійснення технічного нагляду протягом всього строку проведення ремонту на об’єкті: Поточний ремонт дорожнього покриття проїзду біля будівлі "Центр культури і дозвілля "Зоря" за адресою Миколаївська область Вознесенський район селище Єланець вулиця Соборна, будинок 121
- ID: UA-2026-09-01-007744-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254567
Єланецька селищна рада ЄДРПОУ: 04375079ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду протягом всього строку проведення ремонту на об’єкті: «Поточ...×-
Здійснення технічного нагляду протягом всього строку проведення ремонту на об’єкті: «Поточний ремонт дорожнього покриття проїзду до групи житлових будинків №№ 148А, 148Б, 148В, 148Г по вулиці Соборна селище Єланець Вознесенський район Миколаївська область»
- ID: UA-2026-09-01-007392-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254217
Єланецька селищна рада ЄДРПОУ: 04375079ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Здійснення технічного нагляду на об’єкті: «Поточний ремонт покрівлі адмінбудівлі Єланецько...×-
Здійснення технічного нагляду на об’єкті: «Поточний ремонт покрівлі адмінбудівлі Єланецької селищної ради Вознесенський район Миколаївська область»
- ID: UA-2026-08-14-007700-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30091163
Єланецька селищна рада ЄДРПОУ: 04375079ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Здійснення технічного нагляду протягом всього строку проведення ремонту на об’єкті: Поточн...×-
Здійснення технічного нагляду протягом всього строку проведення ремонту на об’єкті: Поточний ремонт дорожнього покриття проїзду біля будівлі "Центр культури і дозвілля "Зоря" за адресою Миколаївська область Вознесенський район селище Єланець вулиця Соборна, будинок 121
- ID: UA-2026-08-07-011271-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30029459
Єланецька селищна рада ЄДРПОУ: 04375079ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Здійснення технічного нагляду протягом всього строку проведення ремонту на об’єкті: «Поточ...×-
Здійснення технічного нагляду протягом всього строку проведення ремонту на об’єкті: «Поточний ремонт дорожнього покриття проїзду до групи житлових будинків №№ 148А, 148Б, 148В, 148Г по вулиці Соборна селище Єланець Вознесенський район Миколаївська область»
- ID: UA-2026-08-07-003884-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30022091
Єланецька селищна рада ЄДРПОУ: 04375079ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Здійснення технічного нагляду протягом всього строку проведення ремонту на об’єкті: «Поточ...×-
Здійснення технічного нагляду протягом всього строку проведення ремонту на об’єкті: «Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Криничній від проспекту Незалежності до вулиці Соборної в селищі Єланець Вознесенського району Миколаївської області»
- ID: UA-2026-05-06-013547-a
- Дата створення : 06.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29140465
Єланецька селищна рада ЄДРПОУ: 04375079ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Здійснення технічного нагляду протягом всього строку проведення ремонту на об’єкті: «Поточ...×-
Здійснення технічного нагляду протягом всього строку проведення ремонту на об’єкті: «Поточний ремонт дорожнього покриття по проспекту Незалежності від вулиці Паркова до вулиці Вознесенська (по непарній стороні нумерації будинків) селища Єланець Вознесенського району Миколаївської області»
- ID: UA-2026-05-06-011981-a
- Дата створення : 06.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29138904
Єланецька селищна рада ЄДРПОУ: 04375079ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд протягом всього строку проведення ремонту на об'єкту: "Поточний...×-
Технічний нагляд протягом всього строку проведення ремонту на об'єкту: "Поточний ремонт дорожнього покриття частини вулиці Андріївської від житлового будинку №34 до житлового будинку №69 в селі Велика Солона Вознесенського району Миколаївської області"
- ID: UA-2025-09-15-003608-a
- Дата створення : 15.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26428773
Єланецька селищна рада ЄДРПОУ: 04375079ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ведення технічного нагляду по об'єкту: "Поточний ремонт пішохідної доріжки "...×-
Ведення технічного нагляду по об'єкту: "Поточний ремонт пішохідної доріжки "Алеї Героїв" на території с. Возсіятьске Вознесенського району Миколаївської області"
- ID: UA-2025-09-03-008790-a
- Дата створення : 03.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26317893
Єланецька селищна рада ЄДРПОУ: 04375079ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд протягом всього строку проведення ремонту на об'єкту: "Поточний...×-
Технічний нагляд протягом всього строку проведення ремонту на об'єкту: "Поточний ремонт дорожнього покриття частини вулиці Андріївської від вулиці Верхньої до житлового будинку №34 в селі Велика Солона Вознесенського району Миколаївської області"
- ID: UA-2025-07-29-009320-a
- Дата створення : 29.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26001781
Єланецька селищна рада ЄДРПОУ: 04375079ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду протягом всього строку провдення ремонту на об'єкті: По...×-
Здійснення технічного нагляду протягом всього строку провдення ремонту на об'єкті: Поточний ремонт, благоустрій частини території парку Слави селища Єланець Вознесенського району Миколаївської області
- ID: UA-2024-12-20-022508-a
- Дата створення : 20.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23805528
Єланецька селищна рада ЄДРПОУ: 04375079ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд на об'єкті: "Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Зелена...×-
Технічний нагляд на об'єкті: "Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Зелена в с. Дружелюбівка Єланецької селищної ради Вознесенського району Миколаївської області"
- ID: UA-2024-08-05-005689-a
- Дата створення : 05.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22229308
Єланецька селищна рада ЄДРПОУ: 04375079ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт на будівництві об'єкта:...×-
Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт на будівництві об'єкта: "Поточний ремонт підвального приміщення (найпростішого укриття) в с.Возсіятське, вул. Центральна 55-Б Вознесенського району Миколаївської області"
- ID: UA-2023-12-22-020270-a
- Дата створення : 22.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20221410
Єланецька селищна рада ЄДРПОУ: 04375079ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення авторського нагляду по об'єкту: "Капітальний ремонт дорожнього покрит...×-
Здійснення авторського нагляду по об'єкту: "Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Парковій в смт Єланець Миколаївської області". Коригування."
- ID: UA-2023-12-16-000566-a
- Дата створення : 16.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20100378
Єланецька селищна рада ЄДРПОУ: 04375079ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -