-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Здійснення технічного нагляду на об’єкті: «Поточний ремонт покрівлі адмінбудівлі Єланецької селищної ради Вознесенський район Миколаївська область»
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-007700-a
Торги не відбулися
1 358.00
UAH без ПДВ
Номер:
c8227e9893c74d3fad1978451123e28c
Внутрішній номер закупівлі:
30091163
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-007700-a
Замовник:
Єланецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04375079
-
Адреса:
55501, Україна, Миколаївська область, селище Єланець, вулиця Паркова, 15А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Рудінський Максим Олександрович +380980647691 04375079@mail.gov.ua http://elanecka-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 358.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 14:34 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 14:34 - 22.08.2026 00:00
Аукціон:
з 24.08.2026 14:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 358.00 Здійснення технічного нагляду на об’єкті: «Поточний ремонт покрівлі адмінбудівлі Єланецької селищної ради Вознесенський район Миколаївська область»