• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Здійснення технічного нагляду на об’єкті: «Поточний ремонт покрівлі адмінбудівлі Єланецької селищної ради Вознесенський район Миколаївська область»

Оголошено тендер

1 629.60 UAH
Номер: 269b6a2dc5864a0baa17ac007e2953f2
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-14-008414-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Єланецька селищна рада
Замовник: Єланецька селищна рада
Очікувана вартість: 1 629.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Здійснення технічного нагляду на об’єкті: «Поточний ремонт покрівлі адмінбудівлі Єланецької селищної ради Вознесенський район Миколаївська область»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 14.08.2026 13:59

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Здійснення технічного нагляду на об’єкті: «Поточний ремонт покрівлі адмінбудівлі Єланецької селищної ради Вознесенський район Миколаївська область»
Код ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.09.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяЄланець
Сума1 629.60 UAH