-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду на об’єкті: «Поточний ремонт покрівлі адмінбудівлі Єланецької селищної ради Вознесенський район Миколаївська область»
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-009773-a
Завершена
1 358.00
UAH без ПДВ
Номер:
ea4e964b85e04d7b8089edb0632ee91b
Внутрішній номер закупівлі:
30256592
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-009773-a
Замовник:
Єланецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04375079
-
Адреса:
55501, Україна, Миколаївська область, селище Єланець, вулиця Паркова, 15А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Рудінський Максим Олександрович +380980647691 04375079@mail.gov.ua http://elanecka-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Не відбулась закупівля Ідентифікатор закупівлі UA-2026-08-14-007700-a.
Очікувана вартість:
1 358.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата за фактично надані Виконавцем послуги здійснюється Замовником в українській національній валюті (гривнях), в безготівковій формі, шляхом перерахування коштів на рахунок Виконавця, протягом 15 (п'ятнадцяти) робочих днів після фактичного надання Виконавцем послуг з технічного нагляду згідно умов Договору та підписання Сторонами Акту приймання виконаних будівельних робіт (форма КБ-2в) і отримання Замовником від Виконавця рахунків на оплату.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Здійснення технічного нагляду на об’єкті: «Поточний ремонт покрівлі адмінбудівлі Єланецької селищної ради Вознесенський район Миколаївська область»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Дашко Анатолій Миколайович
×
-
Код ЄДРПОУ:
1805712959
-
Контактна особа:
Дашко Анатолій Миколайович 0966020128
-
Адреса:
55600, Україна, Миколаївська область, м. Новий Буг, вул. Миколаївська, 1, кв. 5
Ціна пропозиції
1 358.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 16:22
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
01e4722b5c0245fdb8f7c75d2035546f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-009773-a-a1
Постачальник:
ФОП Дашко Анатолій Миколайович
×
-
Код ЄДРПОУ:
1805712959
-
Адреса:
55600, Україна, Миколаївська область, м. Новий Буг, вул. Миколаївська, 1, кв. 5
Номер договору:
79
Сума договору:
1 358.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Здійснення технічного нагляду на об’єкті: «Поточний ремонт покрівлі адмінбудівлі Єланецької селищної ради Вознесенський район Миколаївська область»: 1 358.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний