-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Здійснення технічного нагляду протягом всього строку проведення ремонту на об’єкті: Поточний ремонт дорожнього покриття проїзду біля будівлі "Центр культури і дозвілля "Зоря" за адресою Миколаївська область Вознесенський район селище Єланець вулиця Соборна, будинок 121
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-011271-a
Торги не відбулися
4 648.50
UAH без ПДВ
Номер:
a1634083808249b0a040aec9827c7222
Внутрішній номер закупівлі:
30029459
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-011271-a
Замовник:
Єланецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04375079
-
Адреса:
55501, Україна, Миколаївська область, селище Єланець, вулиця Паркова, 15А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Рудінський Максим Олександрович +380980647691 04375079@mail.gov.ua http://elanecka-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 648.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 18:08 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 18:08 - 15.08.2026 00:00
Аукціон:
з 17.08.2026 12:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 648.50 Здійснення технічного нагляду протягом всього строку проведення ремонту на об’єкті: Поточний ремонт дорожнього покриття проїзду біля будівлі "Центр культури і дозвілля "Зоря" за адресою Миколаївська область Вознесенський район селище Єланець вулиця Соборна, будинок 121