-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Здійснення технічного нагляду протягом всього строку проведення ремонту на об’єкті: Поточний ремонт дорожнього покриття проїзду біля будівлі "Центр культури і дозвілля "Зоря" за адресою Миколаївська область Вознесенський район селище Єланець вулиця Соборна, будинок 121
Оголошено тендер
5 578.20
UAH
Номер:
431d03838133404084fe67a0325ab14d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-07-013250-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Єланецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04375079
-
Адреса:
55501, Україна, Миколаївська область, селище Єланець, вулиця Паркова, 15А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Єланецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04375079
-
Адреса:
55501, Україна, Миколаївська область, селище Єланець, вулиця Паркова, 15А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
5 578.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Здійснення технічного нагляду протягом всього строку проведення ремонту на об’єкті: Поточний ремонт дорожнього покриття проїзду біля будівлі "Центр культури і дозвілля "Зоря" за адресою Миколаївська область Вознесенський район селище Єланець вулиця Соборна, будинок 121
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
07.08.2026 17:38
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Здійснення технічного нагляду протягом всього строку проведення ремонту на об’єкті: Поточний ремонт дорожнього покриття проїзду біля будівлі "Центр культури і дозвілля "Зоря" за адресою Миколаївська область Вознесенський район селище Єланець вулиця Соборна, будинок 121
Кількість
1 штука
Період постачання
до 21.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЄланець
Сума5 578.20 UAH