• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Здійснення технічного нагляду протягом всього строку проведення ремонту на об’єкті: «Поточний ремонт дорожнього покриття проїзду до групи житлових будинків №№ 148А, 148Б, 148В, 148Г по вулиці Соборна селище Єланець Вознесенський район Миколаївська область»

Торги не відбулися

26 499.94 UAH без ПДВ
Номер: 9646c1064bbe498b9364a0353c68fad5
Внутрішній номер закупівлі: 30022091
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-07-003884-a   
Замовник: Єланецька селищна рада
Контактна особа: Рудінський Максим Олександрович +380980647691 04375079@mail.gov.ua http://elanecka-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 26 499.94 UAH без ПДВ
Період уточнення: 07.08.2026 11:42 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 07.08.2026 11:42 - 15.08.2026 00:00
Аукціон: з 17.08.2026 12:11

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴26 499.94 Здійснення технічного нагляду протягом всього строку проведення ремонту на об’єкті: «Поточний ремонт дорожнього покриття проїзду до групи житлових будинків №№ 148А, 148Б, 148В, 148Г по вулиці Соборна селище Єланець Вознесенський район Миколаївська область»