• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Здійснення технічного нагляду протягом всього строку проведення ремонту на об’єкті: «Поточний ремонт дорожнього покриття по проспекту Незалежності від вулиці Паркова до вулиці Вознесенська (по непарній стороні нумерації будинків) селища Єланець Вознесенського району Миколаївської області»

Завершена

127 965.66 UAH з ПДВ
Номер: 5e1d79128fca49a6b5c0eaee4b4a5b74
Внутрішній номер закупівлі: 29138904
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-06-011981-a   
Замовник: Єланецька селищна рада
Контактна особа: Рудінський Максим Олександрович +380980647691 04375079@mail.gov.ua http://elanecka-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 127 965.66 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.05.2026 16:03 - 11.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.05.2026 16:03 - 14.05.2026 00:00
Аукціон: 14.05.2026 15:58 - 14.05.2026 16:27
Період кваліфікації: 14.05.2026 16:27 - 20.05.2026 11:38
Період завантаження договору: 26.05.2026 00:00 - 05.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴127 965.66 Здійснення технічного нагляду протягом всього строку проведення ремонту на об’єкті: «Поточний ремонт дорожнього покриття по проспекту Незалежності від вулиці Паркова до вулиці Вознесенська (по непарній стороні нумерації будинків) селища Єланець Вознесенського району Миколаївської області»