-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою ко...×-
Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою комунальної власності у масштабі М 1 :500
- ID: UA-2026-09-02-014325-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273047
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" ЄДРПОУ: 31108609ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою ко...×-
Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою комунальної власності у масштабі М 1:500 (Код за ДК 021:2015 71350000 - 6 – Науково-технічні послуги в галузі інженерії)
- ID: UA-2026-07-30-011177-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29957958
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" ЄДРПОУ: 31108609ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 12 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з виготовлення топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою комунальної вла...×-
Послуги з виготовлення топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою комунальної власності у масштабі М 1:500, код за ДК 71350000-6 - Науково-технічні послуги в галузі інженерії
- ID: UA-2026-07-30-010981-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29957770
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" ЄДРПОУ: 31108609ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 12 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою ко...×-
Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою комунальної власності у масштабі М 1 :500
- ID: UA-2026-06-26-011796-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29669373
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" ЄДРПОУ: 31108609ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою ко...×-
Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою комунальної власності у масштабі М 1 :500
- ID: UA-2026-06-26-011787-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29669364
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" ЄДРПОУ: 31108609ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою ко...×-
Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою комунальної власності у масштабі М 1 :500
- ID: UA-2026-06-26-011765-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29669341
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" ЄДРПОУ: 31108609ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою ко...×-
Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою комунальної власності у масштабі М 1 :500
- ID: UA-2026-06-09-014783-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29487257
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" ЄДРПОУ: 31108609ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою ко...×-
Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою комунальної власності у масштабі М 1 :500
- ID: UA-2026-06-08-008812-a
- Дата створення : 08.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29467416
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" ЄДРПОУ: 31108609ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою ко...×-
Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою комунальної власності у масштабі М 1:500 (Код за ДК 021:2015 71350000 - 6 – Науково-технічні послуги в галузі інженерії)
- ID: UA-2026-05-11-014182-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29186429
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" ЄДРПОУ: 31108609ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою ко...×-
Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою комунальної власності у масштабі М 1 :500
- ID: UA-2026-05-08-013272-a
- Дата створення : 08.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29170861
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" ЄДРПОУ: 31108609ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою ко...×-
Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою комунальної власності у масштабі М 1:500 (Код за ДК 021:2015 71350000 - 6 – Науково-технічні послуги в галузі інженерії)
- ID: UA-2026-05-06-015254-a
- Дата створення : 06.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29142171
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" ЄДРПОУ: 31108609ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою комунальної вла...×-
Послуги з виготовлення топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою комунальної власності у масштабі М 1:500, код за ДК 71350000-6 - Науково-технічні послуги в галузі інженерії
- ID: UA-2026-05-06-014090-a
- Дата створення : 06.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29140984
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" ЄДРПОУ: 31108609ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою ко...×-
Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою комунальної власності у масштабі М 1 :500
- ID: UA-2026-04-09-012469-a
- Дата створення : 09.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28883117
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" ЄДРПОУ: 31108609ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії (Послуги з комплексу робіт у вигляд...×-
71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії (Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків)
- ID: UA-2026-04-09-012255-a
- Дата створення : 09.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28882907
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" ЄДРПОУ: 31108609ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ПОСЛУГИ З КОМПЛЕКСУ РОБІТ У ВИГЛЯДІ ТОПОГРАФО-ГЕОДЕЗИЧНИХ ЗНІМКІВ ЕЛЕМЕНТІВ БЛАГОУСТРОЮ КО...×-
ПОСЛУГИ З КОМПЛЕКСУ РОБІТ У ВИГЛЯДІ ТОПОГРАФО-ГЕОДЕЗИЧНИХ ЗНІМКІВ ЕЛЕМЕНТІВ БЛАГОУСТРОЮ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ У МАСШТАБІ М 1:500 (код за ДК 021:2015 71350000 - 6 – Науково-технічні послуги в галузі інженерії)
- ID: UA-2026-03-30-003467-a
- Дата створення : 30.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28762141
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" ЄДРПОУ: 31108609ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїТорги не відбулисяТорги не відбулися -