• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою комунальної власності у масштабі М 1 :500

Завершена

449 170.00 UAH з ПДВ
Номер: e0ffba11df97497b938bf780cf392dd2
Внутрішній номер закупівлі: 29467416
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-08-008812-a   
Замовник: КП "КИЇВ.ПРОЗОРО"
Контактна особа: Олександр ТРОХИМЧУК +380674287203 tender31108609@gmail.com https://kyivprozoro.kyiv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 449 170.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.06.2026 14:58 - 17.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 08.06.2026 14:58 - 20.06.2026 00:00
Аукціон: 22.06.2026 12:59 - 22.06.2026 13:28
Період кваліфікації: 22.06.2026 13:28 - 29.06.2026 16:03
Період завантаження договору: 05.07.2026 00:00 - 15.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴449 170.00 Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою комунальної власності у масштабі М 1 :500