• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою комунальної власності у масштабі М 1 :500

Завершена

77 470.00 UAH з ПДВ
Номер: 2a992bb74bb240498e3da855f5853bda
Внутрішній номер закупівлі: 29669373
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-26-011796-a   
Замовник: КП "КИЇВ.ПРОЗОРО"
Контактна особа: Олександр ТРОХИМЧУК +380674287203 tender31108609@gmail.com https://kyivprozoro.kyiv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 77 470.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.06.2026 21:02 - 01.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.06.2026 21:02 - 04.07.2026 00:00
Аукціон: з 06.07.2026 15:26
Період кваліфікації: 04.07.2026 00:00 - 09.07.2026 14:01
Період завантаження договору: 15.07.2026 00:00 - 25.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴77 470.00 Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою комунальної власності у масштабі М 1 :500