-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою комунальної власності у масштабі М 1 :500
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-014325-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)
151 033.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
22
год
17
хв
22
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
552ca664043f438c87063664e954aef5
Внутрішній номер закупівлі:
30273047
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-014325-a
Замовник:
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31108609
-
Адреса:
01044, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ХРЕЩАТИК будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр ТРОХИМЧУК +380674287203 tender31108609@gmail.com https://kyivprozoro.kyiv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
151 033.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 21:52 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 21:52 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 21:52 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 14:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴151 033.33 Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою комунальної власності у масштабі М 1:500 (Код за ДК 021:2015 71350000 - 6 – Науково-технічні послуги в галузі інженерії)