-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою комунальної власності у масштабі М 1 :500
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-014783-a
Завершена
437 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
ff28c8e02d6d4813920972fbc6a70413
Внутрішній номер закупівлі:
29487257
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-014783-a
Замовник:
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31108609
-
Адреса:
01044, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ХРЕЩАТИК будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр ТРОХИМЧУК +380674287203 tender31108609@gmail.com https://kyivprozoro.kyiv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
437 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 22:51 - 17.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 22:51 - 20.06.2026 00:00
Аукціон:
22.06.2026 15:09 - 22.06.2026 15:32
Період кваліфікації:
22.06.2026 15:32 - 29.06.2026 16:01
Період завантаження договору:
05.07.2026 00:00 - 15.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴437 500.00 Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою комунальної власності у масштабі М 1 :500