-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою комунальної власності у масштабі М 1:500 (Код за ДК 021:2015 71350000 - 6 – Науково-технічні послуги в галузі інженерії)
Тендер Prozorro UA-2026-07-30-011177-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 12 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 12 днів назад
99 600.00
UAH без ПДВ
Номер:
671b881eadd5465e8cd19843aa714a6b
Внутрішній номер закупівлі:
29957958
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-30-011177-a
Замовник:
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31108609
-
Адреса:
01044, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ХРЕЩАТИК будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр ТРОХИМЧУК +380674287203 tender31108609@gmail.com https://kyivprozoro.kyiv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
99 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.08.2026 09:57 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2026 09:57 - 11.08.2026 00:00
Аукціон:
з 11.08.2026 14:15
Період кваліфікації:
11.08.2026 00:00 - 21.08.2026 17:37
Період завантаження договору:
27.08.2026 00:00 - 06.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴99 600.00 Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою комунальної власності у масштабі М 1:500 (Код за ДК 021:2015 71350000 - 6 – Науково-технічні послуги в галузі інженерії)