-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з виготовлення топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою комунальної власності у масштабі М 1:500, код за ДК 71350000-6 - Науково-технічні послуги в галузі інженерії
Оголошено тендер
119 520.00
UAH
Номер:
4c8595aabf454e2897f65cc288601f84
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-30-012651-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31108609
-
Адреса:
01044, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ХРЕЩАТИК будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31108609
-
Адреса:
01044, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ХРЕЩАТИК будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
119 520.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з виготовлення топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою комунальної власності у масштабі М 1:500, код за ДК 71350000-6 - Науково-технічні послуги в галузі інженерії
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії
Дата опублікування:
30.07.2026 21:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума119 520.00 UAH