-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб цільнозерновий, хліб білий, булочка шкільна 0,07кг- ID: UA-2026-08-31-000640-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233883
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Хліб - 2 найменування- ID: UA-2022-06-13-000247-a
- Дата створення : 13.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14733024
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Хліб (2 лоти)- ID: UA-2022-02-09-002182-c
- Дата створення : 09.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14042001
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Хліб (2 лоти)- ID: UA-2021-08-19-002360-b
- Дата створення : 19.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11190896
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Хліб (2 лоти)- ID: UA-2021-01-13-006374-a
- Дата створення : 13.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8131579
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб пшеничний з борошна 1 гатунку різаний.- ID: UA-2020-10-02-000519-b
- Дата створення : 02.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6544516
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Хліб — 2 лоти- ID: UA-2019-12-23-001345-a
- Дата створення : 23.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4246844
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хлібобулочні вироби- ID: UA-2019-10-24-000032-a
- Дата створення : 24.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3925028
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Хліб пшеничний з борошна І ґатунку, хліб житній- ID: UA-2019-09-10-000866-c
- Дата створення : 10.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3767100
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб Кременчуцький формовий, батон гірчичний, батон нарізний (Державний бюджет)- ID: UA-2019-09-05-000892-c
- Дата створення : 05.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3751826
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб Кременчуцький формовий, хліб Кременчуцький формовий житній (Державний бюджет)- ID: UA-2019-09-05-001351-a
- Дата створення : 05.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3751729
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хлібобулочні вироби- ID: UA-2019-08-20-000693-c
- Дата створення : 20.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3697812
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 15811000-6 ХлібопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб урожайний, хліб Міський подовий- ID: UA-2019-08-12-000475-c
- Дата створення : 12.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3670800
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Хліб пшеничний, хліб житній- ID: UA-2019-08-06-003132-b
- Дата створення : 06.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3653318
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Хліб пшеничний, хліб житній- ID: UA-2019-07-12-000918-c
- Дата створення : 12.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3575423
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -