-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Хліб (2 лоти)
Тендер Prozorro UA-2021-01-13-006374-a
Завершена
599 447.10
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 57.01 UAH
мін. крок: 0% або 57.01 UAH
Номер:
17de3f63932048759bb1d15b41143b58
Внутрішній номер закупівлі:
8131579
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-13-006374-a
Замовник:
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43041752
-
Адреса:
39605, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, вул.Перемоги, буд.17/6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ішкова Людмила Петрівна +380536758237 tenderklk1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
599 447.10 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.01.2021 18:36 - 19.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
13.01.2021 18:36 - 29.01.2021 18:40
Аукціон:
01.02.2021 13:13 - 01.02.2021 14:06
Період кваліфікації:
01.02.2021 14:06 - 05.02.2021 16:10
Період завантаження договору:
05.02.2021 16:10 - 25.02.2021 16:10
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴588 045.60 Хліб пшеничний з борошна І ґатунку різаний, хліб житній різаний
- Лот №2 ₴11 401.50 Хліб пшеничний з борошна І ґатунку різаний