-
Відкриті торги
-
КЕП
Хліб (2 лоти)
Оголошено тендер
599 447.10
UAH
Номер:
d18ecf9189a848e6ae95ed4434f0737c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-13-001508-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43041752
-
Адреса:
39605, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, вул.Перемоги, буд.17/6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43041752
-
Адреса:
39605, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, вул.Перемоги, буд.17/6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
599 447.10 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хліб (2 лоти)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
13.01.2021 18:23
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Хліб пшеничний з борошна І ґатунку різаний, хліб житній різаний
Кількість
2 найменувань
Період постачання
до 31.12.2021
Хліб пшеничний з борошна І ґатунку різаний
Кількість
1 найменувань
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума599 447.10 UAH