• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Хліб пшеничний, хліб житній

Торги не відбулися

44 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 222.00 UAH
Номер: 45d72fadb984415db769d90c381c3430
Внутрішній номер закупівлі: 3575423
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-07-12-000918-c   
Замовник: Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ
Контактна особа: Ішкова Людмила Петрівна +380536758237 tenderklk1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 44 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 222.00 UAH
Період уточнення: 12.07.2019 18:33 - 18.07.2019 18:38
Період прийому пропозицій: 12.07.2019 18:33 - 28.07.2019 18:38
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 1915 кілограм
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 39605, Україна, Полтавська область, м.Кременчук, вул.Гоголя, буд.5 На карті
Хліб житній
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 1650 кілограм
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 39605, Україна, Полтавська область, м.Кременчук, вул.Гоголя, буд.5 На карті