-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Хліб — 2 лоти
Тендер Prozorro UA-2019-12-23-001345-a
Завершена
725 770.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 12.85 UAH
мін. крок: 0% або 12.85 UAH
Номер:
f1e93c05e5704f229479db2219813aef
Внутрішній номер закупівлі:
4246844
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-23-001345-a
Замовник:
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43041752
-
Адреса:
39605, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, вул.Перемоги, буд.17/6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ішкова Людмила Петрівна +380536758237 tenderklk1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
725 770.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.12.2019 19:43 - 02.01.2020 19:47
Період прийому пропозицій:
23.12.2019 19:43 - 12.01.2020 19:47
Аукціон:
13.01.2020 12:32 - 13.01.2020 13:39
Період кваліфікації:
13.01.2020 13:39 - 17.01.2020 16:39
Період завантаження договору:
13.01.2020 13:39 - 02.02.2020 13:39
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴723 200.00 Хліб пшеничний з борошна І ґатунку різаний, хліб житній різаний
- Лот №2 ₴2 570.00 Хліб пшеничний з борошна І ґатунку різаний