• Відкриті торги
  • КЕП

Хліб — 2 лоти

Оголошено тендер

725 770.00 UAH
Номер: 50d1cc3112a4404b86e51e608e3ef4b7
Ідентифікатор плану: UA-P-2019-12-23-003027-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ
Замовник: Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ
Очікувана вартість: 725 770.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Хліб — 2 лоти
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 23.12.2019 19:38

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Лот №1- Хліб пшеничний з борошна І ґатунку різаний
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 18791 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Хліб житній різаний
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 15033 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Лот №2- Хліб пшеничний з борошна І ґатунку різаний
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 110 кілограм
Період постачання до 31.12.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума725 770.00 UAH