-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Хліб пшеничний з борошна І ґатунку, хліб житній
Тендер Prozorro UA-2019-09-10-000866-c
Завершена
149 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 745.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 745.00 UAH
Номер:
8125c8716f0b413591ad517f9dfd7e83
Внутрішній номер закупівлі:
3767100
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-10-000866-c
Замовник:
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43041752
-
Адреса:
39605, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, вул.Перемоги, буд.17/6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ішкова Людмила Петрівна +380536758237 tenderklk1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
149 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
745.00 UAH
Період уточнення:
10.09.2019 18:43 - 20.09.2019 18:48
Період прийому пропозицій:
10.09.2019 18:43 - 30.09.2019 18:48
Аукціон:
01.10.2019 12:03 - 01.10.2019 12:24
Період кваліфікації:
01.10.2019 12:24 - 07.10.2019 16:17
Період завантаження договору:
01.10.2019 12:24 - 21.10.2019 12:24
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписОплата за поставлений товар здійснюється шляхом безготівкового переказу коштів на поточний рахунок постачальника протягом 30 календарних днів з дати підписання видаткової накладної на товар та отримання покупцем рахунку-фактури
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний з борошна І ґатунку (Державний бюджет)
Кількість
4700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Хліб житній
Кількість
3000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КОХНІВСЬКИЙ ХЛІБ"
Оскарження: 01.10.2019 12:24 - 18.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42029535
-
Контактна особа:
Наталія Коваль +380962134580 koxnivskiy@ukr.net
-
Адреса:
39628, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, ВУЛИЦЯ ЦІЛИНОГРАДСЬКА, будинок 3А
Оскарження: 01.10.2019 12:24 - 18.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
134 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
132 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.10.2019 16:17
Документи
43
Скарги
0
ТОВ Кременчуцький хлібокомбінат
×
-
Код ЄДРПОУ:
39755505
-
Контактна особа:
Яковлєва Анна Олександрівна +380993737552 tender_krm@korovaevo.com http://korovaevo.com
-
Адреса:
39630, Україна, Полтавська область, Кременчук, Миколи Кучми,2
Початкова пропозиція
139 566.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
132 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
49
Скарги
0
Контракти
Номер:
d6f97bc17b9244a5aac5ee90c67896e2
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-10-000866-c-b1
Постачальник:
ТОВ "КОХНІВСЬКИЙ ХЛІБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42029535
-
Контактна особа:
Наталія Коваль +380962134580 koxnivskiy@ukr.net
-
Адреса:
39628, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, ВУЛИЦЯ ЦІЛИНОГРАДСЬКА, будинок 3А
Номер договору:
0146/19з
Сума договору:
73 110.96 UAH з ПДВ
Сума договору:
60 925.80 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.10.2019 00:00 - 01.04.2020 23:59
Дата підписання:
21.10.2019 00:00
Статус:
Виконаний