• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Хліб пшеничний, хліб житній

Торги не відбулися

307 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 535.00 UAH
Номер: 9cda801bf7224657a111ef0bc2466c7e
Внутрішній номер закупівлі: 3653318
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-08-06-003132-b   
Замовник: Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ
Контактна особа: Ішкова Людмила Петрівна +380536758237 tenderklk1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 307 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 535.00 UAH
Період уточнення: 06.08.2019 19:40 - 11.08.2019 19:45
Період прийому пропозицій: 06.08.2019 19:40 - 21.08.2019 19:45
Аукціон: 22.08.2019 11:12 - 22.08.2019 11:33
Період кваліфікації: 22.08.2019 11:33 - 05.09.2019 16:47
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний з борошна І ґатунку
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 9800 кілограм
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 39605, Україна, Полтавська область, м.Кременчук, вул.Перемоги, буд.17/6 На карті
Хліб житній
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 6520 кілограм
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 39605, Україна, Полтавська область, м.Кременчук, вул.Перемоги, буд.17/6 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Кременчуцький хлібокомбінат

Оскарження: 05.09.2019 16:36 - 16.09.2019 00:00
Початкова пропозиція 281 285.14 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
281 285.14 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.09.2019 16:41
Документи 57
Скарги 0
ФОП Пономаренко Вікторія Олександрівна

Оскарження: 05.09.2019 16:41 - 16.09.2019 00:00
Початкова пропозиція 307 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
307 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.09.2019 16:47
Документи 7
Скарги 0