-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хліб житній та пшеничний- ID: UA-2025-12-23-020779-a
- Дата створення : 23.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27731865
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 41829167ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хліб житній та пшеничний- ID: UA-2025-10-10-009041-a
- Дата створення : 10.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26715399
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 41829167ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хліб- ID: UA-2024-12-24-004298-a
- Дата створення : 24.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23838233
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 41829167ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хліб- ID: UA-2024-11-20-006731-a
- Дата створення : 20.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23324180
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 41829167ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб- ID: UA-2024-10-31-005937-a
- Дата створення : 31.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23087765
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 41829167ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хліб- ID: UA-2023-12-15-018724-a
- Дата створення : 15.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20096590
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 41829167ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хліб пшеничний, хліб житній- ID: UA-2022-12-14-003120-a
- Дата створення : 14.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16247126
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 41829167ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб пшеничний та хліб житній (Підстава двічі не відбулись відкриті торги згідно ідентифік...×-
Хліб пшеничний та хліб житній (Підстава двічі не відбулись відкриті торги згідно ідентифікаторів UA-2022-09-30-003832-a та UA-2022-09-08-010404-a)
- ID: UA-2022-11-02-006029-a
- Дата створення : 02.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15742112
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 41829167ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Хліб пшеничний та хліб житній- ID: UA-2022-09-30-003832-a
- Дата створення : 30.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15471119
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 41829167ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Хліб пшеничний та хліб житній- ID: UA-2022-09-08-010404-a
- Дата створення : 08.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15290402
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 41829167ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб пшеничний та хліб житній- ID: UA-2022-09-01-009152-a
- Дата створення : 01.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15234547
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 41829167ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб білий круглий упакований вагою 700 грам за одиницю товару та хліб житньо-пшеничний ва...×-
Хліб білий круглий упакований вагою 700 грам за одиницю товару та хліб житньо-пшеничний вагою 700 грам за одиницю товару.
- ID: UA-2022-05-09-000157-c
- Дата створення : 09.05.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14587014
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 41829167ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Хліб пшеничний, хліб житній, булки, круасани- ID: UA-2021-12-31-000237-b
- Дата створення : 31.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13529914
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 41829167ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Хліб пшеничний, хліб житній, булки, круасани- ID: UA-2021-12-14-008086-b
- Дата створення : 14.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13125860
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 41829167ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Хліб,булочки та круасани- ID: UA-2021-01-11-001019-c
- Дата створення : 11.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8115440
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЦЕНТР З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ СОКАЛЬСЬКОГО РАЙОНУ" ЄДРПОУ: 41829167ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -