-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Хліб пшеничний, хліб житній
Тендер Prozorro UA-2022-12-14-003120-a
Завершена
659 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 298.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 298.50 UAH
Номер:
177d3fe722be469db3fb5f0e8bf0695b
Внутрішній номер закупівлі:
16247126
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-14-003120-a
Замовник:
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41829167
-
Адреса:
80000, Україна, Львівська область, Сокаль, ВУЛИЦЯ ШАШКЕВИЧА, будинок 86
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іванова Олеся Олександрівна 380639625252 centrosvitasokal@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
659 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.12.2022 10:03 - 19.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
14.12.2022 10:03 - 22.12.2022 11:00
Період кваліфікації:
22.12.2022 11:01 - 26.12.2022 09:58
Період завантаження договору:
01.01.2023 00:00 - 11.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴659 700.00 Лот 1.