-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хліб пшеничний, хліб житній
Оголошено тендер
659 700.00
UAH
Номер:
cb2e2cb688474808aedbcc1dea883167
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-14-000969-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41829167
-
Адреса:
80000, Україна, Львівська область, Сокаль, ВУЛИЦЯ ШАШКЕВИЧА, будинок 86
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41829167
-
Адреса:
80000, Україна, Львівська область, Сокаль, ВУЛИЦЯ ШАШКЕВИЧА, будинок 86
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
659 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хліб пшеничний, хліб житній
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
14.12.2022 09:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума659 700.00 UAH