-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Хліб пшеничний, хліб житній, булки, круасани
Тендер Prozorro UA-2021-12-14-008086-b
Торги не відбулися
1 805 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 028.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 028.50 UAH
Номер:
0972dac30d504472964e63760e8f259c
Внутрішній номер закупівлі:
13125860
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-14-008086-b
Замовник:
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41829167
-
Адреса:
80000, Україна, Львівська область, Сокаль, ВУЛИЦЯ ШАШКЕВИЧА, будинок 86
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костючик Оксана Валеріївна 380938740151 centrosvitasokal@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 805 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 028.50 UAH
Період уточнення:
14.12.2021 16:43 - 20.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
14.12.2021 16:43 - 30.12.2021 18:00
Аукціон:
з 31.12.2021 11:46
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний
Кількість
11500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Хліб житній
Кількість
4400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Булки
Кількість
4500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Круасани
Кількість
9000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Агробізнес"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30915832
-
Контактна особа:
Мельник Андрій Олександрович +380673505113 agromanager@inbox.ru http://agrobiznes.co.ua
-
Адреса:
47823, Україна, Тернопільська область, с Токи, Тернопільска область
Початкова пропозиція
1 669 927.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 669 927.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
3
Скарги
0