• Відкриті торги
  • КЕП

Хліб пшеничний, хліб житній, булки, круасани

Оголошено тендер

1 805 700.00 UAH
Номер: 6fa1e64fec224ad89775842196fff3e2
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-12-14-017929-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області
Замовник: Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області
Очікувана вартість: 1 805 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Хліб пшеничний, хліб житній, булки, круасани
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 14.12.2021 16:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 805 700.00 UAH