-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Хліб пшеничний та хліб житній
Тендер Prozorro UA-2022-09-30-003832-a
Строк поставки товару: З момента підписання договору та до 31 грудня 2022 року
Торги не відбулися
171 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 858.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 858.00 UAH
Номер:
db1dde7244c546b9bee80034fb6536fb
Внутрішній номер закупівлі:
15471119
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-09-30-003832-a
Замовник:
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41829167
-
Адреса:
80000, Україна, Львівська область, Сокаль, ВУЛИЦЯ ШАШКЕВИЧА, будинок 86
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костючик Оксана Валеріївна 380938740151 centrosvitasokal@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
171 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
858.00 UAH
Період уточнення:
30.09.2022 12:50 - 06.10.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
30.09.2022 12:50 - 16.10.2022 14:00
Аукціон:
з 17.10.2022 12:13
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний
Кількість
4000 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Хліб житній
Кількість
1200 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Агробізнес"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30915832
-
Контактна особа:
Мельник Андрій Олександрович +380673505113 agromanager@inbox.ru http://agrobiznes.co.ua
-
Адреса:
47823, Україна, Тернопільська область, с Токи, Тернопільска область
Початкова пропозиція
163 440.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
163 440.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
3
Скарги
0