-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Хліб
Тендер Prozorro UA-2023-12-15-018724-a
Завершена
530 780.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 653.90 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 653.90 UAH
Номер:
149d995038c94536b7636945eba221dc
Внутрішній номер закупівлі:
20096590
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-15-018724-a
Замовник:
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41829167
-
Адреса:
80000, Україна, Львівська область, Сокаль, ВУЛИЦЯ ШАШКЕВИЧА, будинок 86
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іванова Олеся Олександрівна 380639625252 centrosvitasokal@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
530 780.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.12.2023 16:29 - 20.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
15.12.2023 16:29 - 23.12.2023 18:00
Період кваліфікації:
23.12.2023 18:02 - 26.12.2023 14:30
Період завантаження договору:
01.01.2024 00:00 - 11.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴530 780.00 Хліб