-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Хліб,булочки та круасани
Тендер Prozorro UA-2021-01-11-001019-c
Завершена
2 412 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 13 992.50 UAH
мін. крок: 0.6% або 13 992.50 UAH
Номер:
5fe9349561694821a049c6e245996653
Внутрішній номер закупівлі:
8115440
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-11-001019-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЦЕНТР З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ СОКАЛЬСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41829167
-
Адреса:
80000, Україна, Львівська область, Сокаль, Сокальський район, ВУЛИЦЯ ШАШКЕВИЧА, будинок 86
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Поліщук Орися Олегівна 093-734-24-68 centrosvitasokal@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 412 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
13 992.50 UAH
Період уточнення:
11.01.2021 17:18 - 17.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
11.01.2021 17:18 - 27.01.2021 19:00
Аукціон:
28.01.2021 11:57 - 28.01.2021 12:18
Період кваліфікації:
28.01.2021 12:18 - 29.01.2021 11:43
Період завантаження договору:
29.01.2021 11:43 - 18.02.2021 11:43
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб житній
Кількість
7500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Хліб пшеничний
Кількість
18700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
булочки
Кількість
6000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Круасани
Кількість
11000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Агробізнес"
Оскарження: 29.01.2021 11:43 - 09.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30915832
-
Контактна особа:
Мельник Андрій Олександрович +380673505113 agromanager@inbox.ru http://agrobiznes.co.ua
-
Адреса:
47823, Україна, Тернопільська область, с Токи, Тернопільска область
Оскарження: 29.01.2021 11:43 - 09.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 688 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 688 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.01.2021 11:43
Відповіді на вимоги
10
Документи
12
Скарги
0
ФОП Микита Іван Степанович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2794716130
-
Контактна особа:
Микита Іван Степанович +380676721921 pravo-1@ukr.net
-
Адреса:
80013, Україна, Львівська область, село Хоробрів, Львівська обл., Сокальський р-н, с. Хоробрів, вул. Садова, 9
Початкова пропозиція
2 412 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 198 507.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
30
Скарги
0
Контракти
Номер:
0ec9c98bdecd4907a3b8d3909456ee54
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-11-001019-c-c1
Постачальник:
ТОВ Агробізнес"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30915832
-
Контактна особа:
Мельник Андрій Олександрович +380673505113 agromanager@inbox.ru http://agrobiznes.co.ua
-
Адреса:
47823, Україна, Тернопільська область, с Токи, Тернопільска область
Номер договору:
03-12/4
Сума договору:
1 688 700.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 407 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
11.02.2021 00:00
Статус:
Виконаний