• Відкриті торги
  • КЕП

Хліб,булочки та круасани

1 688 700.00 UAH з ПДВ
Номер: 0ec9c98bdecd4907a3b8d3909456ee54
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-11-001019-c-c1
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЦЕНТР З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ СОКАЛЬСЬКОГО РАЙОНУ"
Постачальник: ТОВ Агробізнес"
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Номер договору: 03-12/4
Дата підписання: 11.02.2021 00:00
Період дії договору: 11.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 1 688 700.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 281 450.00 UAH)
Оплачено: 845 125.33 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 140 854.22 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб житній
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 7500 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання
Хліб пшеничний
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 18700 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання
булочки
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 6000 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання
Круасани
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 11000 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання

Внесені зміни

    Номер: 9ee3d03ea39842579990e8bbf1af193c
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягу закупівлі
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 22.11.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
Файл0003.PDF
p7s
sign.p7s
    Номер: 3c8cfd8faf33429ba34f674a55858a80
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягу закупівлі товару та відповідно зменшення загальної суми договору
    Номер додаткової угоди: додаткова угода
    Дата внесення змін до договору: 30.12.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Scan_20211231_131850.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 5432d69e119b490cb0178744fba0008a
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Продовження терміну дії договору на наступний рік
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 30.12.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Scan_20211231_132634.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 622ba09f312845c1b6cd6c3d219bcb49
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Укладення додаткової угоди,що не перевищує 20 відсотків суми,визначеної в початковому договорі про закупівлю,укладену в попередньому році.
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 27.01.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Scan_20220131_095756.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: d991d291d434493189de78f5a3b051f4
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягу закупівлі і відповідно зменшити загальну суму договору.
    Номер додаткової угоди: 5
    Дата внесення змін до договору: 29.04.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода.pdf
p7s
sign.p7s