-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код (55520000-1 Кейтерингові послуги) Послуги з організації гарячого харчування учнів Щире...×-
код (55520000-1 Кейтерингові послуги) Послуги з організації гарячого харчування учнів Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів
- ID: UA-2021-02-16-002066-c
- Дата створення : 16.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8641636
Щирецька селищна рада Пустомитівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04372193ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код (55520000-1 Кейтерингові послуги) Послуги з організації харчування учнів шкіл (2 лоти)- ID: UA-2021-01-28-001622-b
- Дата створення : 28.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8310211
Щирецька селищна рада Пустомитівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04372193ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Код (55520000-1 Кейтерингові послуги) Послуги з організації харчування учнів шкіл (2 лоти)- ID: UA-2020-10-02-002661-c
- Дата створення : 02.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6549926
Щирецька селищна рада Пустомитівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04372193ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код (55520000-1 Кейтерингові послуги) Послуги з організації харчування учнів шкіл (3 лоти)- ID: UA-2020-02-03-001458-c
- Дата створення : 03.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4424433
Щирецька селищна рада Пустомитівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04372193ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код (55520000-1 Кейтерингові послуги) Послуги з організації харчування учнів шкіл (3 лоти)- ID: UA-2020-01-09-001715-c
- Дата створення : 09.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4277934
Щирецька селищна рада Пустомитівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04372193ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
код (55520000-1 Кейтерингові послуги) (послуги з організації харчування учнів шкіл) (3 лот...×-
код (55520000-1 Кейтерингові послуги) (послуги з організації харчування учнів шкіл) (3 лоти)
- ID: UA-2019-03-06-000826-c
- Дата створення : 01.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3182149
Щирецька селищна рада Пустомитівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04372193ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
(55520000-1 Кейтерингові послуги) Послуги з організації харчування учнів шкіл (3 лоти)- ID: UA-2019-01-29-001618-a
- Дата створення : 29.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3010628
Щирецька селищна рада Пустомитівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04372193ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів Горбачівського навчально-виховного комплексу- ID: UA-2019-01-30-000399-a
- Дата створення : 30.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2930922
Щирецька селищна рада Пустомитівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04372193ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів ЗОШ №1- ID: UA-2019-01-30-000334-a
- Дата створення : 30.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2930553
Щирецька селищна рада Пустомитівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04372193ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів ЗОШ №2- ID: UA-2019-01-30-000217-c
- Дата створення : 30.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2930117
Щирецька селищна рада Пустомитівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04372193ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
(55520000-1 Кейтерингові послуги) Послуги з організації харчування учнів шкіл (3 лоти)- ID: UA-2019-01-10-001129-c
- Дата створення : 10.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2909607
Щирецька селищна рада Пустомитівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04372193ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -