-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
(55520000-1 Кейтерингові послуги) Послуги з організації харчування учнів шкіл (3 лоти)
Тендер Prozorro UA-2019-01-10-001129-c
Торги не відбулися
261 120.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 167.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 167.00 UAH
Номер:
ec437bac82da4519804d2383d097d9f9
Внутрішній номер закупівлі:
2909607
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-10-001129-c
Замовник:
Щирецька селищна рада Пустомитівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04372193
-
Адреса:
81160, Україна, Львівська область, смт Щирець, площа Ринок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Попович Володимир Іванович +380323067108 shchyrecrada@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
261 120.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.01.2019 14:51 - 15.01.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
10.01.2019 14:51 - 25.01.2019 18:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴145 920.00 Лот №1. - послуги з організації харчування учнів Щирецької ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів імені Героя України Богдана Ільківа;
- Лот №2 ₴81 920.00 Лот №2. - послуги з організації харчування учнів Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів;
- Лот №3 ₴33 280.00 Лот №3. - послуги з організації харчування учнів Горбачівського НВК І-ІІ ступенів;