-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код (55520000-1 Кейтерингові послуги) Послуги з організації гарячого харчування учнів Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів
Тендер Prozorro UA-2021-02-16-002066-c
Завершена
142 080.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 710.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 710.40 UAH
Номер:
61a8e2122de449b09b513fce49276153
Внутрішній номер закупівлі:
8641636
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-16-002066-c
Замовник:
Щирецька селищна рада Пустомитівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04372193
-
Адреса:
81160, Україна, Львівська область, смт Щирець, площа Ринок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Попович Володимир Іванович +380323067108 shchyrecrada@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
142 080.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
710.40 UAH
Період уточнення:
16.02.2021 14:54 - 24.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
16.02.2021 14:54 - 06.03.2021 00:00
Аукціон:
10.03.2021 15:03 - 10.03.2021 15:24
Період кваліфікації:
10.03.2021 15:24 - 16.03.2021 09:51
Період завантаження договору:
16.03.2021 09:51 - 05.04.2021 09:51
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код (55520000-1 Кейтерингові послуги) Послуги з організації гарячого харчування учнів Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Плекан Марія Володимирівна
Оскарження: 16.03.2021 09:51 - 27.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2838904746
-
Контактна особа:
Плекан Марія Володимирівна +380679007267 marysiaplekan@gmail.com
-
Адреса:
81115, Україна, Львівська область, Оброшине, Україна, 81115, Львівська обл., Пустомитівський р-н, село Оброшине, вул.Хмельницького Б., будинок 50
Оскарження: 16.03.2021 09:51 - 27.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
136 160.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
136 160.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.03.2021 09:51
Відповіді на вимоги
10
Документи
30
Скарги
0
ФОП ЧЕРЕДНІЧЕНКО ІРИНА ВАСИЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2919919829
-
Контактна особа:
ЧЕРЕДНІЧЕНКО ІРИНА ВАСИЛІВНА +380937051119 oleksandr.lviv@ukr.net
-
Адреса:
81144, Україна, Львівська область, Пустомитівський р-н, село Чишки, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 181
Початкова пропозиція
140 008.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
140 008.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
26
Скарги
0
Контракти
Номер:
309a2bc1a4e5402d8fdf8d7b72020dd4
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-16-002066-c-c1
Постачальник:
ФОП Плекан Марія Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2838904746
-
Контактна особа:
Плекан Марія Володимирівна +380679007267 marysiaplekan@gmail.com
-
Адреса:
81115, Україна, Львівська область, Оброшине, Україна, 81115, Львівська обл., Пустомитівський р-н, село Оброшине, вул.Хмельницького Б., будинок 50
Номер договору:
30/03
Сума договору:
136 160.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.03.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
30.03.2021 00:00
Статус:
Розірваний