-
Відкриті торги
-
КЕП
код (55520000-1 Кейтерингові послуги) Послуги з організації гарячого харчування учнів Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів
Оголошено тендер
142 080.00
UAH
Номер:
e1907aeb30d14f13ae6c2876213dfe6b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-16-007682-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Щирецька селищна рада Пустомитівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04372193
-
Адреса:
81160, Україна, Львівська область, смт Щирець, площа Ринок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Щирецька селищна рада Пустомитівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04372193
-
Адреса:
81160, Україна, Львівська область, смт Щирець, площа Ринок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
142 080.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код (55520000-1 Кейтерингові послуги) Послуги з організації гарячого харчування учнів Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
16.02.2021 14:20
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
код (55520000-1 Кейтерингові послуги) Послуги з організації гарячого харчування учнів Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума142 080.00 UAH