-
Відкриті торги
-
КЕП
код (55520000-1 Кейтерингові послуги) Послуги з організації гарячого харчування учнів Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів
136 160.00
UAH без ПДВ
Номер:
309a2bc1a4e5402d8fdf8d7b72020dd4
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-16-002066-c-c1
Замовник:
Щирецька селищна рада Пустомитівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04372193
-
Контактна особа:
Попович Володимир Іванович +380323067108 shchyrecrada@gmail.com
-
Адреса:
81160, Україна, Львівська область, смт Щирець, площа Ринок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Плекан Марія Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2838904746
-
Контактна особа:
Плекан Марія Володимирівна +380679007267 marysiaplekan@gmail.com
-
Адреса:
81115, Україна, Львівська область, Оброшине, Україна, 81115, Львівська обл., Пустомитівський р-н, село Оброшине, вул.Хмельницького Б., будинок 50
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
30/03
Дата підписання:
30.03.2021 00:00
Період дії договору:
30.03.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
136 160.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
22 425.00 UAH без ПДВ
Причини розірвання договору:
Сторони дійшли згоди розірвати Договір про закупівлю №30/03 від 30 березня 2021 року у зв`язку із неможливістю його виконання з боку Замовника та вважати його припиненим за взаємною згодою з 1 серпня 2021 року. Визначення головним розпорядником бюджетних коштів відділ освіти виконавчого комітету Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області.
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код (55520000-1 Кейтерингові послуги) Послуги з організації гарячого харчування учнів Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
Щирецька селищна рада
IBAN:UA288201720344290031000019778
ФОП Плекан Марiя Володимирiвна
IBAN:UA333052990000026007021034307
Сума
1495.00 UAH
Статус
Оплачений
29.04.2021 11:18
Док-ти
1
Щирецька селищна рада
IBAN:UA288201720344290031000019778
ФОП Плекан Марiя Володимирiвна
IBAN:UA333052990000026007021034307
Сума
7728.00 UAH
Статус
Оплачений
25.06.2021 10:27
Док-ти
1
Щирецька селищна рада
IBAN:UA288201720344290031000019778
ФОП Плекан Марiя Володимирiвна
IBAN:UA333052990000026007021034307
Сума
13202.00 UAH
Статус
Оплачений
28.05.2021 11:27
Док-ти
1