• Переговорна процедура
  • Мультилотова
  • КЕП
  • Без аукціону

код (55520000-1 Кейтерингові послуги) (послуги з організації харчування учнів шкіл) (3 лоти)

Завершена

261 120.00 UAH без ПДВ
Номер: c5bd389aec4b4e0cae6396065845ab01
Внутрішній номер закупівлі: 3182149
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-03-06-000826-c   
Замовник: Щирецька селищна рада Пустомитівського району Львівської області
Контактна особа: Попович Володимир Іванович +380323067108 shchyrecrada@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Пункт 4 частини 2 статті 35 ЗУ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922-VIII надає повноваження Замовнику застосувати переговорну процедуру, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Документальним підтвердженням необхідності застосування переговорної процедури є: • по-перше, причиною відміни торгів має бути саме подання до участі в них менше двох тендерних пропозицій. В якості підтвердження даного факту зазначаємо, що на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області зазначено двічі статус процедури закупівлі послуг з організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів «Закупівля не відбулась» з причини подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій щодо нижченаведених лотів: Лот №1. - послуги з організації харчування учнів Опорного закладу Щирецької ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів імені Героя України Богдана Ільківа. Лот №2. - послуги з організації харчування учнів Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів. Лот №3. - послуги з організації харчування учнів Горбачівського НВК І-ІІ ступенів. • по-друге, обидві відміни торгів мали здійснюватись саме за Законом України «Про публічні закупівлі» згідно Інфолиста Мінекономрозвитку від 15.07.2016 № 3302-06/21890-07. Обидві процедури були проведені за Законом України «Про публічні закупівлі», підтвердженням даного факту є ідентифікатор першої закупівлі UA-2019-01-10-001129-c, та є ідентифікатор другої закупівлі: UA-2019-01-29-001618-a, а також сформовані системою звіти по даних процедурах; • вимоги до предмету закупівлі та до Учасника не мають відрізнятись від тих, що були визначенні в тендерній документації при проведенні відмінених торгів.
Очікувана вартість: 261 120.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴145 920.00 Лот №1. послуги з організації харчування учнів Опорного закладу Щирецької ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів імені Героя України Богдана Ільківа
  • Лот №2 ₴81 920.00 Лот №2. - послуги з організації харчування учнів Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів
  • Лот №3 ₴33 280.00 Лот №3. - послуги з організації харчування учнів Горбачівського НВК І-ІІ ступенів