• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

(55520000-1 Кейтерингові послуги) Послуги з організації харчування учнів шкіл (3 лоти)

Торги не відбулися

261 120.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 167.00 UAH
Номер: 2b82a51a0fca4ac18993339ba66a7e1a
Внутрішній номер закупівлі: 3010628
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-01-29-001618-a   
Замовник: Щирецька селищна рада Пустомитівського району Львівської області
Контактна особа: Попович Володимир Іванович +380323067108 shchyrecrada@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 261 120.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 29.01.2019 15:30 - 04.02.2019 17:00
Період прийому пропозицій: 29.01.2019 15:30 - 14.02.2019 17:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴145 920.00 Лот №1. - послуги з організації харчування учнів Щирецької ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів імені Героя України Богдана Ільківа;
  • Лот №2 ₴81 920.00 Лот №2. - послуги з організації харчування учнів Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів;
  • Лот №3 ₴33 280.00 Лот №3. - послуги з організації харчування учнів Горбачівського НВК І-ІІ ступенів;