-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
код (55520000-1 Кейтерингові послуги) Послуги з організації харчування учнів шкіл (3 лоти)
Тендер Prozorro UA-2020-02-03-001458-c
Торги не відбулися
313 600.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 208.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 208.00 UAH
Номер:
401b6cdfa7bd4c4d82627aa06af30ef8
Внутрішній номер закупівлі:
4424433
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-03-001458-c
Замовник:
Щирецька селищна рада Пустомитівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04372193
-
Адреса:
81160, Україна, Львівська область, смт Щирець, площа Ринок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Попович Володимир Іванович +380323067108 shchyrecrada@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
313 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.02.2020 18:15 - 08.02.2020 19:00
Період прийому пропозицій:
03.02.2020 18:15 - 18.02.2020 19:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴140 800.00 послуги з організації гарячого харчування учнів Опорного закладу Щирецької ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів імені Героя України Богдана Ільківа
- Лот №2 ₴131 200.00 послуги з організації гарячого харчування учнів Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів
- Лот №3 ₴41 600.00 послуги з організації гарячого харчування учнів Горбачівського НВК І-ІІ ступенів