-
Відкриті торги
-
КЕП
код (55520000-1 Кейтерингові послуги) Послуги з організації харчування учнів шкіл (3 лоти)
Оголошено тендер
313 600.00
UAH
Номер:
8e5e6d3ac62341e38eda537c950ea4da
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-03-012232-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Щирецька селищна рада Пустомитівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04372193
Замовник:
Щирецька селищна рада Пустомитівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04372193
Очікувана вартість:
313 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код (55520000-1 Кейтерингові послуги) Послуги з організації харчування учнів шкіл (3 лоти)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.02.2020 18:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума313 600.00 UAH