-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги їдалень (ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень)- Меню №1 - 101795 од.; Ме...×-
Послуги їдалень (ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень)- Меню №1 - 101795 од.; Меню №2 - 1962 од.
- ID: UA-2018-11-28-002029-c
- Дата створення : 28.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2832869
КУ "Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Маріупольської міської ради Донецької області"" ЄДРПОУ: 23031670ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги їдалень (ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень)- Меню №1 - 56 шт.; Меню...×-
Послуги їдалень (ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень)- Меню №1 - 56 шт.; Меню №2 - 69 шт.; Меню №3 - 1146 шт.; Меню №4 -3903 шт.
- ID: UA-2018-12-13-004735-c
- Дата створення : 13.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2726724
КУ "Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Маріупольської міської ради Донецької області"" ЄДРПОУ: 23031670ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги їдалень (ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень)- Меню №1 - 56 шт.; Меню...×-
Послуги їдалень (ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень)- Меню №1 - 56 шт.; Меню №2 - 69 шт.; Меню №3 - 1146 шт.; Меню №4 -3903 шт.
- ID: UA-2018-11-30-001721-c
- Дата створення : 30.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2651482
КУ "Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Маріупольської міської ради Донецької області"" ЄДРПОУ: 23031670ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги їдалень (ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень)- Меню №1 - 386 шт.; Меню...×-
Послуги їдалень (ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень)- Меню №1 - 386 шт.; Меню №2 - 465 шт.; Меню №3 - 7645 шт.; Меню №4 -25309 шт.
- ID: UA-2018-07-25-001338-b
- Дата створення : 25.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2323227
КУ "Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Маріупольської міської ради Донецької області"" ЄДРПОУ: 23031670ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги їдалень (ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень)- Меню №1 - 386 шт.; Меню...×-
Послуги їдалень (ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень)- Меню №1 - 386 шт.; Меню №2 - 465 шт.; Меню №3 - 7645 шт.; Меню №4 -26491 шт.; Меню №5-1654 шт..
- ID: UA-2018-05-29-002752-a
- Дата створення : 29.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2204434
КУ "Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Маріупольської міської ради Донецької області"" ЄДРПОУ: 23031670ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги їдалень (ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень)- Меню №1 - 188 шт.; Меню...×-
Послуги їдалень (ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень)- Меню №1 - 188 шт.; Меню №2 - 225 шт.; Меню №3 - 3816 шт.; Меню №4 -13010 шт.; Меню №5-1654 шт..
- ID: UA-2018-05-29-002893-a
- Дата створення : 29.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2024745
КУ "Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Маріупольської міської ради Донецької області"" ЄДРПОУ: 23031670ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги їдалень (ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень)- Меню №1 - 930 одиниць; М...×-
Послуги їдалень (ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень)- Меню №1 - 930 одиниць; Меню №2 - 2635 одиниць; Меню №3 - 19530 одиниць; Меню №4 -63300 одиниць; Меню №5-2160 одиниць.
- ID: UA-2018-01-16-001712-c
- Дата створення : 16.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1707605
КУ "Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Маріупольської міської ради Донецької області"" ЄДРПОУ: 23031670ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги їдалень (ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень)- Меню №1 - 930 одиниць; М...×-
Послуги їдалень (ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень)- Меню №1 - 930 одиниць; Меню №2 - 2635 одиниць; Меню №3 - 19530 одиниць; Меню №4 - 84010 одиниць; Меню №5-1719 одиниць.
- ID: UA-2017-11-27-002448-b
- Дата створення : 27.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1584470
КУ "Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Маріупольської міської ради Донецької області"" ЄДРПОУ: 23031670ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги їдалень (ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень)- Меню №1 - 36 одиниць; Ме...×-
Послуги їдалень (ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень)- Меню №1 - 36 одиниць; Меню №2 - 78 одиниць; Меню №3 - 694 одиниць; Меню №4 - 2701 одиниць..
- ID: UA-2017-09-20-002371-b
- Дата створення : 20.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1269818
КУ "Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Маріупольської міської ради Донецької області"" ЄДРПОУ: 23031670ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-55510000-8 (Послуги їдалень)- ID: UA-2017-03-17-002016-b
- Дата створення : 17.03.17
- Внутрішній номер закупівлі: 666276
КУ "Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Маріупольської міської ради Донецької області"" ЄДРПОУ: 23031670ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги їдалень - 56.29.2 (55510000-8-Послуги їдалень)- ID: UA-2016-12-09-000167-b
- Дата створення : 09.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 481490
КУ "Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Маріупольської міської ради Донецької області"" ЄДРПОУ: 23031670ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -