-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги їдалень (ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень)- Меню №1 - 930 одиниць; Меню №2 - 2635 одиниць; Меню №3 - 19530 одиниць; Меню №4 -63300 одиниць; Меню №5-2160 одиниць.
Тендер Prozorro UA-2018-01-16-001712-c
Меню №1 - 930 одиниць; Меню №2 - 2635 одиниць; Меню №3 - 19530 одиниць; Меню №4 - 63300 одиниць. Меню №5- 2160 одиниць.
Завершена
882 198.34
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 500.00 UAH
Номер:
e6e70f2d55ef408596fce477bf362d64
Внутрішній номер закупівлі:
1707605
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-16-001712-c
Замовник:
КУ "Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Маріупольської міської ради Донецької області""
×
-
Код ЄДРПОУ:
23031670
-
Адреса:
87541, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Азовстальська, 53,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Зьома +380982682950 mariupol-shkola10@ukr.net http://marschool10.klasna.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
882 198.34 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 500.00 UAH
Період уточнення:
16.01.2018 14:20 - 21.01.2018 15:00
Період прийому пропозицій:
16.01.2018 14:20 - 31.01.2018 15:00
Аукціон:
01.02.2018 11:41 - 01.02.2018 12:08
Період кваліфікації:
01.02.2018 12:08 - 06.02.2018 10:07
Період завантаження договору:
01.02.2018 12:08 - 21.02.2018 12:08
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги їдалень (ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень)- Меню №1 - 930 одиниць; Меню №2 - 2635 одиниць; Меню №3 - 19530 одиниць; Меню №4 -63300 одиниць; Меню №5-2160 одиниць.
Кількість
88555 одиниця
Період постачання
13.02.2018 - 31.12.2018
Меню №1
Кількість
930 одиниця
Період постачання
13.02.2018 - 31.12.2018
Меню №2
Кількість
2635 одиниця
Період постачання
13.02.2018 - 31.12.2018
Меню №3
Кількість
19530 одиниця
Період постачання
13.02.2018 - 31.12.2018
Меню №4
Кількість
63300 одиниця
Період постачання
13.02.2018 - 31.12.2018
Меню №5
Кількість
2160 одиниця
Період постачання
13.02.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ "ВОСТОК"
Оскарження: 01.02.2018 12:08 - 17.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
13508295
-
Контактна особа:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ "ВОСТОК" +380975411853 zvitvostok@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Донецька обл., Маріуполь, 87502, Донецька обл., місто Маріуполь, ВУЛИЦЯ МЕНДЕЛЄЄВА, будинок 4-А
Оскарження: 01.02.2018 12:08 - 17.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
745 065.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
745 065.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.02.2018 10:07
Документи
37
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "УПРАВЛІННЯ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ ТА ТОРГІВЛІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37793266
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "УПРАВЛІННЯ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ ТА ТОРГІВЛІ" 0675863224 HIJCHENKOKV@EKOIP.BIZ http://uopt.info
-
Адреса:
Україна, 87506, Донецька обл., м. Маріуполь, вулиця Свободи, будинок20
Початкова пропозиція
853 168.99 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
853 168.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ КОМБІНАТ ДИТЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01558862
-
Контактна особа:
Віра Чагір +380677943215 tendermkdp@ukr.net
-
Адреса:
87525, Україна, Донецька область, місто Маріуполь,, ПРОСПЕКТ НАХІМОВА, будинок 158
Початкова пропозиція
882 198.10 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
882 198.10 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
27
Скарги
0
Контракти
Номер:
af596021a1f34e16bdf4f6998f176cdb
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-16-001712-c-a1
Постачальник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ "ВОСТОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13508295
-
Контактна особа:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ "ВОСТОК" +380975411853 zvitvostok@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Донецька обл., Маріуполь, 87502, Донецька обл., місто Маріуполь, ВУЛИЦЯ МЕНДЕЛЄЄВА, будинок 4-А
Номер договору:
10/1
Сума договору:
745 065.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
745 065.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
19.02.2018 08:00
Статус:
Виконаний