-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги їдалень (ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень)- Меню №1 - 930 одиниць; Меню №2 - 2635 одиниць; Меню №3 - 19530 одиниць; Меню №4 -63300 одиниць; Меню №5-2160 одиниць.
Тендер Prozorro UA-2018-01-16-001712-c
Меню №1 - 930 одиниць; Меню №2 - 2635 одиниць; Меню №3 - 19530 одиниць; Меню №4 - 63300 одиниць. Меню №5- 2160 одиниць.
Завершена
882 198.34
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 500.00 UAH
Період уточнення:
16.01.2018 14:20 - 21.01.2018 15:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим