-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги їдалень (ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень)- Меню №1 - 930 одиниць; Меню №2 - 2635 одиниць; Меню №3 - 19530 одиниць; Меню №4 -63300 одиниць; Меню №5-2160 одиниць.
745 065.00
UAH з ПДВ
Номер:
af596021a1f34e16bdf4f6998f176cdb
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-16-001712-c-a1
Замовник:
КУ "Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Маріупольської міської ради Донецької області""
×
-
Код ЄДРПОУ:
23031670
-
Контактна особа:
Наталія Зьома +380982682950 mariupol-shkola10@ukr.net http://marschool10.klasna.com/
-
Адреса:
87541, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Азовстальська, 53,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ "ВОСТОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13508295
-
Контактна особа:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ "ВОСТОК" +380975411853 zvitvostok@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Донецька обл., Маріуполь, 87502, Донецька обл., місто Маріуполь, ВУЛИЦЯ МЕНДЕЛЄЄВА, будинок 4-А
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Номер договору:
10/1
Дата підписання:
19.02.2018 08:00
Період дії договору:
19.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
745 065.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Оплачено:
240 035.77 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги їдалень (ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень)- Меню №1 - 930 одиниць; Меню №2 - 2635 одиниць; Меню №3 - 19530 одиниць; Меню №4 -63300 одиниць; Меню №5-2160 одиниць.
Кількість
88555 одиниця
Період постачання
13.02.2018 - 31.12.2018
Меню №1
Кількість
930 одиниця
Період постачання
13.02.2018 - 31.12.2018
Меню №2
Кількість
2635 одиниця
Період постачання
13.02.2018 - 31.12.2018
Меню №3
Кількість
19530 одиниця
Період постачання
13.02.2018 - 31.12.2018
Меню №4
Кількість
63300 одиниця
Період постачання
13.02.2018 - 31.12.2018
Меню №5
Кількість
2160 одиниця
Період постачання
13.02.2018 - 31.12.2018
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
9ff73204f3ce444ba93cb32ea133bff1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
10/1
Дата внесення змін до договору:
19.02.2018 20:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
955e95df2c7640c78ab94056a24befa2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Зменшити суму договору на 383 848,00 грн (триста вісімдесят три тисячі вісімсот сорок вісім грн. 00 коп)
2. Загальна сума договору складає 240 035,77 грн., (двісті сорок тисяч тридцять п'ять грн. 77 коп)
3. Умови договору №10/1 від 19.02.2018 року не порушені даною Угодою, залишаються незмінними та Сторони підтверджують по ним свої обов'язки.
Номер додаткової угоди:
10/1
Дата внесення змін до договору:
29.05.2018 14:00
Статус:
Опубліковано