-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги їдалень (ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень)- Меню №1 - 386 шт.; Меню №2 - 465 шт.; Меню №3 - 7645 шт.; Меню №4 -26491 шт.; Меню №5-1654 шт..
Тендер Prozorro UA-2018-05-29-002752-a
Меню №1 - 386 шт.;; Меню №2 - 465 шт.; Меню №3 - 7 645 шт.; Меню №4 - 26491 шт.; Меню №5- 1654 шт..
Торги відмінено
369 641.06
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер:
d0e1015a43fe4304a249c1e479788351
Внутрішній номер закупівлі:
2204434
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-29-002752-a
Замовник:
КУ "Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Маріупольської міської ради Донецької області""
×
-
Код ЄДРПОУ:
23031670
-
Адреса:
87541, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Азовстальська, 53,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Зьома +380982682950 mariupol-shkola10@ukr.net http://marschool10.klasna.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
369 641.06 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Період уточнення:
29.05.2018 17:42 - 10.06.2018 17:41
Період прийому пропозицій:
29.05.2018 17:42 - 20.06.2018 17:41
Аукціон:
21.06.2018 15:03 - 21.06.2018 15:24
Період кваліфікації:
21.06.2018 15:24 - 27.06.2018 10:56
Період завантаження договору:
21.06.2018 15:24 - 11.07.2018 15:24
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Меню №1
Кількість
386 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Меню №2
Кількість
465 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Меню №3
Кількість
7645 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Меню №4
Кількість
26491 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Меню №5
Кількість
1654 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Послуги їдалень (ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень)- Меню №1 - 386 шт.; Меню №2 - 465 шт.; Меню №3 - 7645 шт.; Меню №4 -26491 шт.; Меню №5-1654 шт.
Кількість
36641 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Інформація про скасування
Номер:
e0b333e918554c88b91bb6000533f240
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
На підставі п.1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі»: «. Замовник відміняє торги в разі: неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель»;
Дата опублікування:
23.07.2018 18:11
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "УПРАВЛІННЯ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ ТА ТОРГІВЛІ"
Оскарження: 21.06.2018 15:24 - 08.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37793266
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "УПРАВЛІННЯ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ ТА ТОРГІВЛІ" 0675863224 HIJCHENKOKV@EKOIP.BIZ http://uopt.info
-
Адреса:
Україна, 87506, Донецька обл., м. Маріуполь, вулиця Свободи, будинок20
Оскарження: 21.06.2018 15:24 - 08.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
359 309.57 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
359 309.57 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.06.2018 10:56
Документи
18
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ КОМБІНАТ ДИТЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01558862
-
Контактна особа:
Віра Чагір +380677943215 tendermkdp@ukr.net
-
Адреса:
87525, Україна, Донецька область, місто Маріуполь,, ПРОСПЕКТ НАХІМОВА, будинок 158
Початкова пропозиція
361 658.69 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
361 658.69 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
24
Скарги
0
Контракти
- Контракт №1 Товариство з обмеженою відповідальністю "УПРАВЛІННЯ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ ТА ТОРГІВЛІ"
Номер:
1bbdfcd84ceb465a95075144916a334d
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-29-002752-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "УПРАВЛІННЯ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ ТА ТОРГІВЛІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37793266
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "УПРАВЛІННЯ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ ТА ТОРГІВЛІ" 0675863224 HIJCHENKOKV@EKOIP.BIZ http://uopt.info
-
Адреса:
Україна, 87506, Донецька обл., м. Маріуполь, вулиця Свободи, будинок20
Номер договору:
10/3
Сума договору:
359 309.57 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
20.07.2018 13:26
Статус:
Очікує активації